DR ALEKSANDRA KOPEĆ

"Żyj i pozwól żyć innym"

Jestem doktorem nauk medycznych w zakresie fizjoterapii oraz dietetykiem o specjalności dietoterapia. Swoją wiedzę i doświadczenia zawodowe zdobywałam na licznych stażach i wyjazdach zagranicznych w takie miejsca jak Tarragona , Reus czy Barcelona.  Dodatkowo studiowałam fizjoterapię na Uniwersytecie Rovira i Virgili w Tarragonie w ramach programu Erasmus.

aleksandra kopeć Bydgoszcz

Moje doświadczenie:

Pracowałam jako wykładowca fizjoterapii  m.in. w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy oraz prowadziłam studia podyplomowe z dziedziny fizjoterapii w Bydgoszczy i Toruniu.

Obecnie pracuję jako fizjoterapeuta w Ośrodku Dziennej Rehabilitacji dla dzieci , Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy i Inowrocławiu. Zajmuję się również rehabilitacją podopiecznych, którzy należą do Hospicjum Domowego dla dzieci Sue Ryder w Bydgoszczy.

Ukończyłam kurs koncepcji NDT – Bobath poświęconej tematyce wieku rozwojowego czy dzieci z dysfunkcjami neurologicznymi dający uprawnienia do prowadzenia terapii z niemowlętami i małymi dziećmi. Swój warsztat pracy wspomagam metodą PNF , kinesiotapingiem czy technikami mięśniowo – powięziowymi. Fizjoterapia pediatryczna jest moja pasją dlatego też ciągle podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe.

Prywatnie jestem żoną i mamą. Moim największym osiągnięciem życiowym jest moja 1,5 roczna córką , której poświęcam każdą wolną chwilę. Moje motto życiowe ,, Żyj i pozwól żyć innym”.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego Centrum Terapii  Progressio. Pracuje tu zespół doświadczonych profesjonalistek i pasjonatek z zakresu fizjoterapii, logopedii czy pedagogiki. Dzięki temu w naszym Centrum Terapii Dziecka w Bydgoszczy kompleksowo zaopiekujemy się Państwa pociechami.